Kalkulačka
online

Věk kočky

Vypočítejte si věk vaší kočky bez složitých propočtů s kočičí kalkulačkou

Přepočítat kočičí věk na lidský bez žádné pomůcky může být zapeklitý úkol. Všude se totiž uvádí jiné informace a poučka o vynásobení věku koček sedmi vám v tomto případě vůbec nepomůže. S naší kalkulačkou nemusíte přesně vědět, jak se počítá kočičí věk, udělá to za vás. Výpočet věku kočky vám odhalí životní fázi, ve které se váš mazlíček nachází, a díky tomu budete moci přizpůsobit svou péči kočičím potřebám.

Kočičí kalkulačka

Pokud se chcete dostat k co nejpřesnějšímu výsledku tou nejjednodušší cestou, použijte naši kalkulačku. Pro její vytvoření jsme použili tabulky od zvěrolékaře a vytvořili algoritmus, který rychle přepočítá kočičí léta. Stačí zadat věk kočky v letech a měsících a ihned se dozvíte lidský věk vašeho mazlíka. Ušetříte tak spoustu času a můžete lépe porozumět své kočičce. Některá šlechtěná plemena mohou mít jiný průběh stárnutí, proto počítejte s tím, že jde sice o co nejpřesnější, ale stále orientační výsledek.

Způsobů, jak se počítá věk kočky, je hodně a s nejistým výsledkem

Pokud byste si chtěli věk kočky přepočítat sami, určitě vám to nějakou dobu zabere a ještě se nemusíte úplně trefit. Ne všechny postupy jsou totiž přesné a většinou počítají jen celé kočičí roky. Důležité je si uvědomit, že kočky se na rozdíl od lidí vyvíjí úplně jinak a nejvíc stárnou v prvních dvou letech života.

Přepočet věku kočky vám pomůže se správnou péčí o vašeho mazlíka

Kočičí věk přepočítaný na lidské roky vám lépe napoví, v jaké životní fázi se vaše kočička nachází a jakou péči potřebuje. Zatímco kočičí žrádlo je dobře označené podle kočičích roků, chování vás může překvapit. Není totiž výjimkou, že kotě odroste krmení pro koťata, ale pořád se chová jako puberťák: má spoustu energie, chce si hrát a dělá naschvály. Je to dáno právě tím, jak se v prvních letech rychle vyvíjí. Po přepočítání kočičích let vám bude všechno hned jasnější.

Zadání údajů pro výpočet

Stáří kočky (roky)
a měsíce

Máš blog nebo vlastní web?

Podpoř nás tím, že někam na své stránky vložíš odkaz na tento výpočet. Děkujeme za podporu!


Prohlášení

Přestože jsme vynaložili veškeré úsilí k zajištění správného počítání formulářů na této stránce, nemůžeme zaručit, že se v některé části nevyskytuje chyba. Výsledky proto používejte pouze jako orientační kontrolu vašeho výpočtu.
Pokud na této stránce najdete chybu, byli bychom rádi, kdybyste nám to nahlásili pomocí kontaktního odkazu v dolní části této stránky a budeme se snažit chybu co nejdříve opravit.